Instagram Facebook
VZHŮRU NAHORU

VŠE  /  PĚŠÍ  /  FERRATY  /  MTB  /  OSTATNÍ

 Máme rádi a používáme:

Single Trail Moravský Kras

Vysocina Bike

Rychlebské stezky

5. Happy run ... běžíme pro DominičkaDavos bez panoramat - první dobrodružství

Davos bez panoramat - první dobrodružství

Švýcarsko - Davos | MTB | 2013-09-01
Předpověď na následující týden nad celou Evropou se nám snaží naznačit, že pro první velký bajkový výlet bychom si měli vybrat jiný termín, jiné hory a možná i jiný kontinent. Víra nás ale neopouští, ubytování už máme dlouhou dobu zajištěné, a tak nakládáme bajky do kufru a malou oklikou přes Francii a Ženevu vyrážíme vzhůru nahoru vstříc dobrodružství do bajkového ráje Davosu. Jak to dopadlo?

Ze skvělého reportu Trail Busters víme, že oblast švýcarského kantonu Graubünden je napěchovaná bajkovými singl traily, máme nastudované mapy, stažené GPX trasy, lanovky v ceně jsou skvělá věc, ale ... jakmile se dostáváme nahoru do kopců, narážíme jenom na hustý déšť a rozblácené cesty.V nižších polohách je to o něco lepší, i kola vám tu místní obyvatelé očistí...ale ty výhledy......ty se nějak nedaří.
V dalších dnech zkoušíme alespoň pěší tůry......ale počasí ...... nám naznačuje, že nás tu prostě nechtějí.Balíme, panoramata v Davosu si budeme muset nechat na jindy. Tohle nám nevyšlo.Výlety na tomto webu jsou záznamem našich osobních cest, nejedná se o návody. Podmínky na uvedených trasách se mohou v čase změnit, neručíme za jejich aktuální schůdnost či sjízdnost. Při plánování vašich vlastních cest vždy zohledňujte svůj fyzický a zdravotní stav, stejně jako úroveň svých schopností. Nepodceňujte aktuální povětrnostní podmínky a vybavení k zajištění své bezpečnosti, zejména při pohybu ve vysokohorském terénu a na zajištěných cestách.

Copyright (c) 2014-2020 Vzhůru Nahoru